DERTLERİNİZDEN KURTULUN

  • Beni Kim Aradı Derdine Son

Tescom IP Santral sistemlerinde arzu ettiğiniz her an çağrı inceleme raporlarına ulaşabilirsiniz .  Dışarıdan çağrı geldiğinde asla meşgul çalmaz. Sanal sekreter karşılar ve çalışanlarınız o an meşgul olsa bile bekletme kuyruğuna alarak çağrınızın kaybolmamasını sağlar. Çağrıları belirli dahili veya numaralara ve cebinize yönlendirebilirsiniz

  • Kimle , Ne Görüşüldü ?

Tüm görüşme kayıtlarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Arzu ettiğiniz takdirde veya bir ihtiyaç dahilinde ; Tescom IP Santral sisteminin panelleri sayesinde istediğiniz görüşme kaydının detayını inceleyebilirsiniz

  • Çağrılar Meşgule Düşer mi ?

Çok yoğun arama trafiklerinde bile çağrılarınız asla meşgule düşmez.  Tescom Sesli Yanıtlama-Anons sistemi çağrılarınızı karşılar , ilgili birime yönlendirir , Kuyruk Yönetimi ile müzik ve anons eşliğinde bekletimi sağlar ve ister dahili – ister Cep Telefonu ; gerekli tüm yönlendirmeleri yapar.

  • İnternetim giderse ne olacak ?

Tescom Bulut(Sanal) Santral , datacenter ortamında barındırıldığından dolayı internet ve elektrik kesintisine uğramaz. Lokasyonunuzda yaşanan elektrik ve internet kesintilerinde çağrılarınızı bulut santraliniz karşılar, cep telefonunuza ya da telesekreterinize yönlendirir.

  • Ya elektriğim kesilirse ?
Lokasyonunuzda elektrik kesilmesi durumunda , Tescom Sanal Santral ; numaranızı sabit veya cep numaranıza yönlendirmek sureti ile her zaman ulaşılabilir olursunuz.

  • Mesai Saatleri Dışında Arayan Olursa ?

Mesai saatleriniz dışında , Resmi Tatil ve İşletmenizin çalışmadığı özel günlerde Tescom Sanal Santral sizin için her zaman hazır.  Belirlediğiniz gün , saat , hafta ve zamanlarda çağrılarınız otomatik karşılanır , belirlediğiniz dahili , sabit veya Cep Numaralarına yönlendirmeler yapılır. Arzu ettiğiniz takdirde çağrı notlarını sesli mesaj olarak da E-Mailinize alabilirsiniz.

Paylaş
BENZER İÇERİKLER
İŞİNİZİ GELİŞTİRİN
EKONOMİ YÖNETİMİ – TASARRUF
AZ ÖDE, ÇOK KONUŞ
TOPLU SMS İLE MİLYONLARA ULAŞIN
SMS TANIŞMA PAKETİ
SESİNİZİ DUYURMANIN EN ETKİLİ YOLU - SESLİ MESAJ
DİJİTAL FAKS
ETKİLİ SATIŞ – PAZARLAMA ( ÇAĞRI MERKEZİ)
SANAL SEKRETER İLE KURUMSAL KİMLİK
INTERAKTİF SESLİ YANITLAMA (IVR)
AVANTAJLI CİHAZ ÇÖZÜMLER