850 ÖZEL NUMARA

0850 numaralar, farklı sektörlerde bir çok kurumsal firmanın çağrı merkezi numarası ya da iletişim numarası olarak karşımıza çıkmaktadır. diğer numaralara göre çeşitli avantajları bulunmaktadır.


KURUMSAL KİMLİK

0850’li numaralar , ülkemizde genelde kurumsal firmaların tercih etmiş olduğu numaralardır. 0850’li bir numara , sağlamış olduğu kurumsal imaj sayesinde , kurumsal kimliğinize ciddi katkı sağlayacaktır. 

ÜCRETSİZ TAHSİS

0850’li numara tahsis etmenin kurumunuza bir maliyeti bulunmamaktadır. Sabit ücret uygulaması bulunmaz . Arzu edildiği takdirde opsiyonel olarak , 0850 532…gibi özel numaralarda tahsis edilebilmektedir.

EKONOMİK GÖRÜŞME ÜCRETLERİ

Tescom Telekom avanatajlı tarifeler sayesinde %75 varan oranlarda çok daha ekonomik görüşmeler yapabilir , iletişim giderlerinizi minimum seviyeye indirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey , işletmenize özel bir tarife seçmek ve rahatça görüşmek. 

MEŞGUL SESİNE SON

0850’li bir numara ile aynı anda sınırsız sayıda çağrı alabilir , yoğun çağrı alımlarınızda bile meşgul sesi asla duymazsınız . Çağrı kaybına uğramaz , iş kaybı yaşamazsınız.  Ayrıca beni kim aradı derdine de son verebilirsiniz. 

SINIRSIZ ULAŞIM

Numaranızı birden fazla numaraya yönlendirebilir , çok daha ulaşılabilir bir konuma gelebilirsiniz. Internet tabanlı özelliği ile , belirli bir lokasyona bağlı kalmadan, arzu ettiğiniz her yerden kullanabilirsiniz.   

İZLEME ve YÖNETİM

0850’li numara ile Yeni Nesil Voip teknolojilerine sahip olacağınızdan , görüşmelerinizi internetin olduğu her yerden izleyebilir ve yönetebilirsiniz.  IP teknoloji sayesinde bakım v.b durumlar ile karşılaşmazsınız. 

SES KAYIT ÖZELLİĞİ

Yeni Nesil iletişim teknolojilerinin en önemli avantajlarından biri Bulut Santral sayesinde ,  Ses Kayıt özelliğini kullanarak tüm görüşmelerinizi kayıt altına alabilir , istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.  

ANONS-SESLENDİRME

Tescom Telekom , sizlere kurumsal bir şekilde seslendirilmiş anons -  çağrı karşılama hizmeti sunmaktadır. Bu sayede arayan çağrıları , istediğiniz senaryolarda ve menülerde yönlendirme yapabilirsiniz.

Paylaş