SESLİ MESAJ HİZMETİ

Sesinizi kaydederek veya ayarladığınız ses kayıtlarını; cep telefonlarını ve sabit telefonlarını toplu olarak arayıp dinleten Tescom Telekom hizmetidir.

Sesli Mesaj ile önceden hazırladığınız ses kayıtlarını, binlerce müşterinize aynı anda iletebilirsiniz. Müşterileriniz ve çalışanlarınıza ses yoluyla ulaşarak daha etkin, eğlenceli ve birebir iletişim kurmuş olursunuz. Ses kayıtlarını kendiniz oluşturabileceğiniz gibi, seslendirmeyi biz sizin yerinize yapabiliriz. Müzik veya ses efektlerinden de faydalanabilirsiniz. Sesli Mesaj, bütün operatörlere (Turkcell, Avea, Vodafone) ve sabit hatlara gönderilebilir.SESLİ MESAJ AVANTAJLARI

  • Hedefi 12’den Vurur
  • Sesli Mesaj Samimidir
  • Sesli Mesaj Hızlıdır
  • Sesli Mesaj Ekonomiktir
  • Sesli Mesaj Pratiktir
  • Sesli Mesaj Güvenilirdir Raporlanabilir


* Sesli Mesaj gönderilen numaranın ekranında istediğim bir numara görünebilir mi?
Evet, CallerID (Arayan Numarayı Gösterme) özelliği olan alıcılarda istediğiniz numaranız görünür.

* Mesaj süresinde bir sınır var mı?
Hayır, gönderilecek ses kaydının süresinde bir sınırlama olmamakla beraber, verimlilik açısından 15-20 sn'yi aşmayan mesajlar göndermenizi tavsiye ediyoruz.

* Sesli Mesaj servisinde bir kişiye mesaj göndermenin bedeli ne kadar?
Sesli Mesaj sisteminde tüm aramalar 20 saniyelik dilimler halinde ücretlendirilir. Yani ses kaydınız 20 saniye ve altındaysa tarifelerimizde belirttiğimiz dakika ücretinin yalnızca 1/3'ünü ödersiniz. Ses kaydınız 21 saniye üzerinde ise dakika ücretinin 2/3'ünü, 41 saniye ve üzerinde ise dakika ücreti ödersiniz. Tarifelerimizde dakika ücreti belirtilmiş olup, 20şer saniyelik periyotlarla ücretlendirme yapılmaktadır.

* Gönderdiğim mesajların dışında bir ücret ödeyecek miyim?
Hayır, Sesli mesaj gönderimi için ihtiyacınız olan çözümler tarafımızdan ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer Kendi hazırladınız ya da bir ajansa hazırlattığınız bir ses kaydını gönderiyorsanız başka bir ücret ödemezsiniz. Fakat gönderdiğiniz sesli mesajın yeniden dinlenmesini yada geri arama yapılabilmesini seçmeniz durumunda ayrıca ücretlendirilirsiniz.

* Aranan numara o anda meşgulse ne olur ?
Sistem tüm aramaları tamamladıktan sonra otomatik başarısız olan numaraları belirlediğiniz sayıda tekrar arar. Tekrar aramalar için ekstra ücret alınmaz.

* Gönderdiğim Sesli mesaj başarısız olursa ücret öder miyim?
Hayır, Karşı tarafın cevap vermemesi, hat arızası vb. sebeplerle dinletilemeyen mesajlarınız ücretlendirilmez.

* Aramaların başlangıç ve bitiş zamanını kendimiz belirleyebilir miyiz?
Evet, Mesajlarınızda aramaların ne zaman başlayıp ne zaman sona ermesini istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

* Sesli Mesaj sisteminde hangi formattaki ses kayıtları gönderilebilir?
Genel olarak bilinen birçok format desteklenmektedir.
Paylaş