SABİT NUMARA TAHSİS

Tescom Telekom Coğrafi numaralandırma (örn. 0212, 0216, 0312, 0232, 0242… vb ) özelliği ve ayrıca bulunduğunuz konumdan bağımsız olarak 0850’li numara bloklarımızdan size uygun olan numara ücretsiz hizmetlendirilerek avantajlı VOIP tarife ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


SABİT NUMARA TAHSİSİ FAYDALARI

  • Numara Tahsis ücreti bulunmaz
  • Kurulum veya abonelik ücreti yoktur
  • Aylık sabit ücret uygulaması bulunmaz
  • Aynı anda sınırsız çağrı karşılama
  • Numara ve çağrı yönlendirebilme
  • Anons – telesekreter hizmeti
  • Görüşme kayıt imkanıBulut (Sanal) Santral ile Sabit Numara Kullanımı
Şirketlerde sabit numara hizmetini kullanmanın en gelişmiş yöntemi ip santral sistemleridir. IP santral özellikleri sayesinde , arzu ettiğiniz tiplerde kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Gateway Cihazıyla Sabit Numara Kullanımı
Analog santral kullanan işletmeler de Voip Gateway cihazıyla Voip görüşmeleri yapabilir. Santral ihtiyacı olmayan daha düşük ölçekli işletmelerde ise Ip telefonlarla Voip hatları kullanılabilir.

IP Telefon ile Sabit Numara Kullanımı
Sabit numaranızı IP Telefonunuza gerekli tanımlamalar yapılarak sunulan kullanım şeklidir. Bireysel kullanımlarda tercih edilir. Kurumsal olarak, IP Telefonu IP santrallere entegre ederek etkili kurumsal iletişim çözümleri elde edebilirsiniz.

Akıllı Telefon ile Sabit Numara Kullanımı
Sabit numara hizmetini Akıllı Telefonlar aracılığı ile de kullanmak mümkündür. Akıllı telefona yüklenecek olan IOS ve Android uygulamalarla ihtiyaçlarınıza çözümler bulabilmektesiniz.

Bilgisayarla Kullanım
Sabit numarayı, bilgisayara yüklenecek arama yazılımına tanımlayarak kulaklıklı mikrofon aracılığıyla kullanmak mümkündür. Bireysel kullanımlar ya da küçük çağrı merkezi işletmeleri tercihidir. Kurumsal veya Orta-Büyük Çağrı merkezleri çözümlerinde IP santral ya da Çağrı Merkezi sistemi ile birlikte tamamlayıcı yazılımlar da kullanarak da iletişim seçenekleri geniş anlamda kurgulanabilmektedir.

Numara Tahsis İşlemi İçin Gerekli Evraklar


Bireysel Aboneler Kurumsal Aboneler
Abone Başvuru Formu Abone Başvuru Formu
Abonelik sözleşmesi Abonelik sözleşmesi
Kimlik fotokopisi Yetkili kimlik fotokopisi
Adres beyanı(kimlik üzerine yazı ile) Yetkili imza sirküleri
Vergi levhası
  Ticaret sicil gazetesi
Paylaş